تبلیغات
هنر گرافیک - گروه طراحان پارسا مهر
ارائه خدمات نوین گرافیکی و تبلیغاتی

گروه طراحان پارسا مهر

جمعه 25 شهریور 1390 05:34 ب.ظ

نویسنده : احسان

گروه طراحان پارسا مهر ارائه دهنده خدمات گرافیکی شامل چاپ و تبلیغات محیطی، لوح های چند رسانه ای، تیزرهای تبلیغاتی، ساخت غرفه های نمایشگاهی و ... آماده ارائه خدمات تبلیغاتی به شما عزیزان جهت معرفی هر چه بهتر خود به مخاطبان می باشد.

با توجه به افزایش هزینه های مربوط به چاپ، کاغذ و همچنین هزینه های جانبی آن، مهاجرت به سمت رسانه های دیجیتالی امری اجتناب ناپذیر می باشد. لوح های چند رسانه ای یک از پدیده های نوظهور صنعت تبلیغات است که با سرعت در حال پیشرفت و تکامل است.

این لوحها حاوی تصاویر، متون، فیلم، موسیقی و سایر اطلاعات مورد نیاز به همراه جلوه های ویژه متحرک سازی و گرافیکی می باشد.

مزیت فوق العاده لوح های چند رسانه ای، در برگیری اطلاعات بسیار زیادی است که همگی در یک لوح با طراحی زیبا قابل ارائه می باشند که ارائه همین سطح از اطلاعات تبلیغاتی در امر چاپ بسیار پر هزینه و غیر اقتصادی می باشد.

گروه طراحی پارسا مهر با بکارگیری برترین دستاوردهای علمی، هنری و نرم افزارهای جدید سعی دارد همواره آثار خود را در رده ی بهترین ها قرار دهد. استفاده از نرم افزار های روز در زمینه های گرافیک، فیلم سازی، ساخت تیزرهای تبلیغاتی، مولتی مدیا و سه بعدی سازی همانند نرم افزارهای

 Adobe photoshop – Adobe After Effects – Adobe Flash – Archicad – 3ds MAX – Adobe Premiere

 Corel Drawو ... محصولات این گروه را متمایز از اکثر خدمات گرافیکی کرده است.

گروه طراحان پارسا مهر با تلاش و بکارگیری خلاقیت طراحانش به شما کمک می کند تا بتوانید خود را به بهترین شیوه به مخاطبان خود معرفی نمایید و از بهترین روش های تبلیغاتی روز بهره مند شوید.

پست الکترونیک: ehsannarimani@yahoo.com
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 25 شهریور 1390 07:41 ب.ظ